mega2

Ak Parti Osmaniye 7. Olağan İl Kongresi Yapıldı

12 Şubat 2021 Cuma 08:53
ak-parti-osmaniye-7-olagan-il-kongresi-yapildi-

Pandemi nedeniyle kısıtlı sayıda katılımcının olduğu Ak Parti Osmaniye 7. Olağan il Kongresi Tosyalı Kapalı spor salonunda yapıldı.

Seydi GÜLSOY’un tek aday olduğu kongreye Osmaniye merkez ve ilçelerden teşkilatların ve partililer katıldı. Kongrede salonun Türk Bayrakları ve Ak Parti flamaları ile donatıldığı görüldü.  Kongreye Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu, İsmail Kaya’nın yanı sıra Osmaniye belediye başkanı ve siyasi parti temsilcileri katıldı. Ayrıca Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Ak Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin katıldı.

AK PARTİ  ÖNCEKİ DÖNEM İL BAŞKANI HAMZA TOR AÇILIŞ KONUŞMASINDA ŞU İFADELERİ KULLANDI:

“Ak Parti siyasi partilerden bir parti değildir. Ak Parti kökü mazilerde olan bir partidir. Hamza Tor konuşmasında, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada teşkilatın emrinde olacağım. Eşimden ve çocuklarımdan helallik diliyorum. Eğer hakkım varsa herkese  helal hoş olsun. Herkesten helallik talep ediyorum.”

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ MÜCAHİT DURMUŞOĞLU:

“Sayın Cumhurbaşkanının önderliğinde bu davaya hizmet eden herkese teşekkür ediyorum. 2023 hedefi çok önemli bir hedef. İnşallah Birlik ve beraberlik içerisinde Türkiye Cumhuriyetinin önünde hiçbir güç duramayacaktır. Bu güne kadar İl başkanlığı yapmış tüm başkanlarımıza teşekkür ediyorum . Yeni Başkanımız Seydi Gülsoy başkanada başarılar diliyorum.”

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI FATİH ŞAHİN  :

Bu gün vatan severlerin şehri. Taşı toprağı havası suyu bereketli Osmaniyedeyiz. Sanayimizi ve çiftçilerimizi dahada güçlendireceğiz .Bizim yürüşüyümüzü Osmaniyenin vatan sever evlatları şekillendiriyor. 15 Temmuz gecesinde aziz milletimiz omuz omuza verdi ve Cumhur ittifakının temellerini attı. Bu ittifak Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemini ülkeye kazandırdı. Cumhurbaşkanının yeni anayasa çağrısı çok önemli. Gerçekleştirdiğimiz bütün devrimlerin arasında sizlerin emeğinin olduğunu çok iyi biliyorum.

Boğaziçi üniversitesinde ortalığı toz dumana katmak isteyenlere müsadeedilmeyecek gerekli işlemler yapılacaktır. Abd ve AB bize demokrasi dersi verecek durumda değillerdir. Öncelikle kendilerine bakmalıdırlar. Kılıçtaroğlu Cumhurbaşkanımızı tv lere davete diyor. Siyaset TV lerde değil, burada minderde yapılır. Sonuç Sandıkta alınır dedi.

AK PARTİ SÖZCÜSÜ ÖMER ÇELİK KONUŞMASINDA:

Çukurovamıza, Osmaniyemiz’e her zaman yakın ilgi gösteren Cumhurbaşkanımızın selamlarını getirdim. Osmaniye’nin evladı Devlet Bahçeliye selamlarımızı ve hürmetlerimizi iletiyoruz.

Memleket ne zaman dara düşse o dar durumdan kurtarmak için mücadele verenlerin başında bilin ki Osmaniyeli vardır.

Değerli kardeşlerim yürüyecek daha çok yolumuz var. Sayın Cumhurbaşkanımıza sözde cumhurbaşkanı denilmekte. Bu deyim darbecilerin sözleridir.

Sayın Cumhurbaşkanımız sözde değil özde Cumhurbaşkanıdır. Cumhurbaşkanımızı hiç kimse yarı yolda bırakmaz onun arkasında milyonlar yürüyor. Önemli bir söz vardır’ Bir nal bir at kurtarır bir at bir savaşçı kurtarır bir savaşçı bir ülkeyi kurtarır’ Cumhurbaşkanımız sınır ötesinde oluşacak terör devleti için bir gece ansızın gelebiliriz dedi ve geldik. Terör devletine müsaade etmedik. Sınırlarımıza sahip çıktık. Cumhurbaşkanımızın bir gözü ülkeyi yönetiyor, bir gözü de yurt dışında. Azerbaycan da verilen mücadele ile İşgal altındaki topraklar kurtarıldı. Hiç kimse millet iradesinin üstünde olamaz.

Ne kadar çalışırsak çalışalım Osmaniye kadın kollarına ulaşmamız mümkün değil, dedi.
 

Haberin etiketleri:

Asmaniye AK PARTİ


Haber okunma sayısı: 1191

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER