mega2

MHP DÜZİÇİ İLÇE TEŞKİLATI" ASKIDA EKMEK" KAMPANYASI

01 Nisan 2020 Çarşamba 16:11
mhp-duzici-ilce-teskilati-askida-ekmek-kampanyasi

Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi İlçe teşkilatı tarafından askıda ekmek uygulaması tekrar hayata geçiriliyor.HAYDİ DÜZİÇİM ŞİMDİ TAM ZAMANI

Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi İlçe teşkilatı tarafından askıda ekmek uygulaması tekrar hayata geçiriliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Düziçi İlçe Başkanı olarak diyorumki
Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Mevlâm Devletimize ve milletimize zavel vermesin .Gün bir ve beraberlik olarak kenetlenme günüdür. Bu (COVİD 19) Korona virüs illetini birlik ve beraberlik içerisinde Devletimizin olağanüstü katkısı ile hiç bir ayrıntıyı gözardı etmeden ödün vermeden halkımızın sağlığı için mücadele vererek sağlık teşkilâtımızın koyduğu kurallarlar çerçevesinde yenip başaracağız inşallah .
.Bizlerde bu olağanüstü zor günlerimizde elinden emekli işi olmayan düşgün , işşiz ve işe gidemeyen vatandaşlarımız halkımız için askıda ekmek kampanyasını tekrar başlatarak azda olsa desdek olup katkı sağlamak istedik." Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek’ diyerek kampanyayı tekrar başlatıyoruz ilçe teskilatım ilçe merkezinde bulunan (Erzurumlular ) Düziçi ekmek fabrikasından satın aldıkları ekmekleri askıya asarak ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağlayacaklar.

“Türk milletinin sosyal yardımlaşma ve toplumculuk anlayışının bir tezahürü olan çok uzun süredir gelenek haline getirilmiş ama unutulmaya yüz tutmuş bir geleneği MHP teşkilatı olarak bu olağanüstü zor zamanlarda Düziçi’nde askıya ekmek koyma geleneğini hayata geçirmiş bulunuyoruz. Düziçi halkının askıda ekmek kampanyasına büyük oranda katkı vereceğine inanıyoruz. Düzici halkı binlerce yıldır gelenek haline getirdiği yoksula fıkaraya yardımı komşusu açken kendisinin tok yatmıyacaginı biliyor.Bu doğrultuda kampanyanın Düziçimiz de çok büyük karşılık bulacağını biliyoruz ve inanıyoruz. Genel Başkanımızın gündeme getirdiği bu kampanyayı yeniden zor zamanlarda şu anlamlı günlerde tekrar başlatmış bulunuyoruz. Merkez Erzurumlular fırınında başlattığımız kampanyayı diyer mahelle fırınlarımızda da sürdürmek istiyoruz. Düziçili Halkımızın askıda ekmek kampanyasına destek vermesini bekliyoruz”
Mevlam yapmış olduğunuz yardımları kabul etsin inşallah.
Haydi Düziçi "BİR ELİN VERDİĞİNİ DİYER EL GÖRMESİN.
MHP Düziçi İlçe Başkanı
Mustafa Yergüler

Haberin etiketleri:

402


Haber okunma sayısı: 2061

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER